Adnan Menderes Mh. 1041. Sk. No: 25/A Keçiören Ankara Gül Halı Temizleme Facebook

KEÇİÖREN HALI YIKAMA

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri hiç kuşkusuz halılardır. Birbirinden farklı çeşitleriyle evlerimizi daha renkli ve sıcak bir hale getirir. Ancak evlerimizi güzelleştiren halılarımızın estetik görünmesi kadar temizliği de çok önemlidir.

Profesyonel bir yardım almadan yanlış temizlik malzemeleriyle ya da gerekli hassasiyeti göstermeyen halı yıkamacılar tarafından yıkanan halılarda yıpranma,renk solması ve halı dokularının zayıflayarak ömrünün kısalması gibi sorunlarla karşılaşılabildiği gibi bakteri ve maytlardan da tam olarak kurtulmuş olunmaz. Ayrıca yıkama işleminden sonra halıların tamamen kurutulması da son derece önemlidir.

 Hijyen ve insan sağlığının ön planda tutulduğu firmamızda gelişmekte olan teknolojiyi bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla birleştirerek yıllardır halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz.Deneyimli, işinin ustası olan kaliteli kadromuzla sizlere hizmet veren firmamız Keçiören’in önde gelen halı yıkama fabrikasıdır.

Öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.Bu amaç için Keçiörendeki halı yıkama firmaları arasında fark yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz.Kalitemizin farkına varan pek çok müşterimiz Keçiören’de halı yıkama konusunda yakınlarına bizi tavsiye ediyor.

Ayrıca firmamızda her türlü halı için halı tamirini kendi overlok makinemizle yapıyoruz.Keçiören‘de her gelir grubundan müşteriye ulaşabilmek için halı yıkama fiyatlarımızı en düşük seviyede tutuyoruz.

 

‘Gülümseten Temizlik’’